Folklore Garden

T R A D I Č N Í   Č E S K Á   F O L K L O R N Í   S H O W

Na co se můžete těšit


feature img

V případě zájmu vás vyzvedneme z jakéhokoli místa v Praze a také vás samozřejmě dovezeme zpátky. Show začíná v 19:30.

feature img

Připijete si tekutým zlatem - medovinou.

feature img

Užijete si dvou a půl hodinovou show úžasných tanečníků a muzikantů v tradičních krojích z regionů Čech a Moravy. Naučíte se české písničky, tance i hry a také si vyzkoušíte hru na folklorní hudební nástroje!

feature img

Váš zážitek dovede k dokonalosti s láskou připravené tradiční české menu z čerstvých lokálních surovin, servírované doprostřed každého stolu.

feature img

Naše nejmladší hosty potěšíme dárky. A když mají zrovna děti nebo dospělí hosté narozeniny, připravíme pro ně zmrzlinu anebo čokoládový dortík se svíčkou! Všem našim oslavencům poblahopřejeme z pódia a zazpíváme jim písničku.

feature img

Na konci naší show si společně s cimbálovkou zazpíváme a zahrajeme národní písničky krajin, ze kterých pocházíte. Show končí ve 22:00.

Rezervace Folklórní show
Základní balíček 1030 Kč/osobu


Cena 720 Kč / osobu (Zahrnuje show, neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů)
Cena 350 Kč / osobu
Zdarma
Cena 220 Kč / osobu
Pick up: 18:40 - 19:00 na hotelové recepci nebo před domem v případě privátní adresy. Show začíná v 19:30. Ve 22:00 po skončení show Vás odvezeme zpátky na stejnou adresu, ze které jsme Vás vyzvedli. Řidič Vás bude čekat na parkovišti před Folklore Garden.

Legend
  Dostupná show
  Nedostupná show
  Vámi zvolená show

Folklore Garden SHOW


Novinky Folklore Garden


Naše restaurace byla oceněna Certifikátem výjimečnosti

  • 01.July 2019

Naše restaurace byla oceněna Certifikátem výjimečnosti od TripAdvisoru, tento certifikát vyznamenává podniky v pohostinství po celém světě, které dlouhodobě poskytují skvělé služby. Děkujeme za skvělé recenze a za to, že jste součástí naší Folklore Garden rodiny! Folklore je část našeho DNA.


© Copyright 2019 FOLKLORE GARDEN | Web by LUCZI DESIGNE