Folklore Garden

T R A D I Č N Í   Č E S K Á   F O L K L O R N Í   S H O W

Na co se můžete těšit


feature img

V případě zájmu vás vyzvedneme z jakéhokoli místa v Praze a také vás samozřejmě dovezeme zpátky. Show začíná v 19:30.

feature img

Připijete si tekutým zlatem - medovinou.

feature img

Užijete si dvou a půl hodinovou show úžasných tanečníků a muzikantů v tradičních krojích z regionů Čech a Moravy. Naučíte se české písničky, tance i hry a také si vyzkoušíte hru na folklorní hudební nástroje!

feature img

Váš zážitek dovede k dokonalosti s láskou připravené tradiční české menu z čerstvých lokálních surovin, servírované doprostřed každého stolu.

feature img

Naše nejmladší hosty potěšíme dárky. A když mají zrovna děti nebo dospělí hosté narozeniny, připravíme pro ně zmrzlinu anebo čokoládový dortík se svíčkou! Všem našim oslavencům poblahopřejeme z pódia a zazpíváme jim písničku.

feature img

Na konci naší show si společně s cimbálovkou zazpíváme a zahrajeme národní písničky krajin, ze kterých pocházíte. Show končí ve 22:00.

Rezervace Folklórní show
Základní balíček 1250 Kč/osobu


Cena 870 Kč / osobu (Zahrnuje show, neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů)
Cena 420 Kč / osobu / show+ nápoje
Cena 0 Kč / osobu
Cena 300 Kč / osobu
Pick up: 18:40 - 19:00 na hotelové recepci nebo před domem v případě privátní adresy. Show začíná v 19:30. Ve 22:00 po skončení show Vás odvezeme zpátky na stejnou adresu, ze které jsme Vás vyzvedli. Řidič Vás bude čekat na parkovišti před Folklore Garden.

Legend
  Dostupná show
  Nedostupná show
  Vámi zvolená show

Folklore Garden SHOW


Novinky Folklore Garden


Dom Michalská brána

  • 22.June 2022

S radostí oznamujeme, že v Bratislavě byla nově otevřena naše partnerská pobočka Dom Michalská brána. Tento unikátní prostor se nachází v samém srdci města, a to hned vedle Michalské brány. Ve vybraných dnech Vás mohou do prostoru nalákat folklorní tóny a vůně vynikající večeře, v jiných si jej můžete pronajmout při příležitosti oslavy, firemního večírku či svatby.

Naše restaurace byla oceněna Certifikátem výjimečnosti

  • 01.January 2022

Naše restaurace byla oceněna Certifikátem výjimečnosti od TripAdvisoru, tento certifikát vyznamenává podniky v pohostinství po celém světě, které dlouhodobě poskytují skvělé služby. Děkujeme za skvělé recenze a za to, že jste součástí naší Folklore Garden rodiny! Folklore je část našeho DNA.


© Copyright 2019 FOLKLORE GARDEN | Web by LUCZI DESIGNE