DÁRKOVÉ POUKAZY DO RESTAURACE FOLKLORE GARDEN

Chcete obdarovat své blízké nebo obchodní partnery dárkem, kterým je pobavíte, ale i řádně nasytíte?
Nabízíme Vám k zakoupení speciální edici dárkových poukazů, které nabízejí kombinaci opravdu poctivého jídla z tradiční české kuchyně a folklorní show v podání naší cimbálovky. A navíc si hosté mohou zatančit a zazpívat, či okoštovat víno servírované koštýřem. Poukazy jsou v originálním folklorním balení.

CENA 1 DÁRKOVÉHO POUKAZU: 650 KČ

PODMÍNKY VYUŽITÍ POUKAZU:
• Poukaz platí pro 1 osobu pouze v restauraci Folklore Garden, Na Zlíchově 18, 152 00 Praha 5
• Můžete si zakoupit libovolný počet poukazů.
• Poukaz je platný 3 měsíce ode dne prodeje, s výjimkou 31. prosince, kdy restaurace vouchery nepřijímá. Restaurace Folklore Garden přijímá poukaz pouze v tištěné formě.
• Čerpání je s příchodem na 19:30 s rezervací minimálně 2 pracovní dny předem. V období od 1. 1. – 31. 3. čerpání pouze ve středu a v sobotu. Rezervace je předmětem dostupnosti. Kontakt pro rezervaci místa na přední straně poukazu.
• Poukaz opravňuje k čerpání služeb, které jsou zahrnuty v balíčku: dvouhodinová folklorní show se začátkem v 19:30, čtyřchodová večeře (předkrm, polévka, hl. chod, dezert, káva/čaj), neomezená konzumace nápojů (voda, nealko, pivo, víno) po dobu 2 hodin, welcome drink (medovina)
• Poukaz lze použít pouze jednorázově, jakákoliv jeho nevyužitá hodnota propadá. Poukaz není směnitelný za hotovost či jiné poukazy.
• Poukaz nevyužitý během doby platnosti propadne bez nároku na výměnu či zpětné proplacení.

OBJEDNÁNÍ POUKAZU:
Poukazy můžete objednávat emailem: info@folkloregarden.cz nebo telefonicky: 724 334 340. Stačí uvést: jméno/příjmení, telefonní kontakt, email, počet poukázek, způsob platby.

ÚHRADA A PŘEDÁNÍ POUKAZU:
Dárkový poukaz Vám rádi předáme hned po zaplacení na základě úhrady hotově nebo kartou v sídle společnosti Folklore Garden, Na Zlíchově 18, 152 00 Praha 5 v pracovní dny od 9:00 – 22:00 nebo Vám jej rádi zašleme poštou po zaplacení zálohové faktury na Vámi uvedenou poštovní adresu.

Pokud si zvolíte možnost zaslání poštou, bude Vám k objednávce připočteno jednorázové poštovné ve výši 40 Kč.