Svatby

DECHBEROUCÍ TRADIČNÍ PROSTORY PRO VAŠI SVATBU

Naše nádherná zahrada, roubená chalupa, květy a stromy blízko historického centra Prahy v romantické atmosféře malého zámku a folklórní vesnice.

SVATBA UVNITŘ I VENKU

V případě, že plánujete venkovní svatební hostinu do 200 lidí, ale třeba i soukromé shromáždění těch nejbližších, Folklore Garden je pro Vás to správné místo, kde by se Vaše svatba měla konat.
Svatební obřad u malé kapličky spolu s našimi malebnými folklórními domečky, anebo obřad u padajícího vodopádu udělají Váš svatební den výjimečným!

KAŽDÁ SVATBA JE VÝJIMEČNÁ

Rezervujte si unikátní místo s jedinečným okolím. Disponujeme prostory s kapacitou do 200 lidí pro obřad, recepci, večeři u svátečního stolu, tanec… Náš tým Vám pomůže s organizováním svatby, která bude pro Vás a Vaše blízké nezapomenutelná. .

MALEBNÉ MÍSTO PRO MALÉ I VELKÉ UDÁLOSTI

S námi budete v centru dění, poznáte každého člena našeho týmu a na každém kroku bude někdo, kdo se o Vás postará. Užijte si skvělou zábavu!

PLÁNOVÁNÍ AŽ K DOKONALOSTI

Každá svatba je jedinečná, a proto ji společně s Vámi naplánujeme až do posledního detailu.

Z vlastních zkušeností víme, kolik času, přemýšlení a práce to zabere, abyste si naplánovali Váš den k dokonalosti. I na tom nejmenším detailu záleží. Jsme tady pro Vás, abychom Vám nabídli naše odborní zkušenosti a proměnili Vaše plánování na zábavu a zbavili Vás zbytečného stresu.
Nechte nás s Vámi spolupracovat, poznat Vás a zjistit, jaký styl máte rádi. Připravíme Vám svatbu, o jaké jste vždy snili!

Pro další informace nás kontaktujte na:
T: +420 702 061 379
E: info@folkloregarden.cz
Or look at our web www.hlubocepskyzamecek.cz