Program

Transfer: Zařídíme Vám vyzvednutí z Vaší adresy (hotel/jakékoliv místo v Praze) na naší show.

Přípitek: Medovina, sladký likér vyrobený z moravského medu anebo nealkoholický přípitek. Medovina se taky nazývá tekuté zlato, tradiční slovanský nápoj, přírodní produkt, elixír síly a mladosti, nápoj bohů, ambrózie. Byla vysoce ceněná už od dob starověku a byl to jeden z hlavních alkoholických nápojů pro krále a aristokraty. To je důvod, proč právě medovina je výborným dárkem pro Vaše blízké. Medovina je nejstarší alkoholický nápoj, který lidstvo zná. Tento alkoholický nápoj vzniká kvašením medu s vodou, někdy s různými druhy ovoce, koření, zrn a chmelu.

Budete přivítáni našimi našimi moderátorkami v několika jazycích.

Úžasné seskupení tanečníků a muzikantů oblečených do tradičních krojů, z českých regionů a Moravy, Vás budou bavit v průběhu dvou a půl hodinové show.
Jste víc než vítaní se aktivně zúčastnit našeho programu a naučit se některé české písničky, tance, hry a můžete si taky vyzkoušet zahrát na našich tradičních folklorních hudebních instrumentech.

Jednou z nejdůležitějších částí našeho programu, která dovede Váš zážitek k dokonalosti, je tradiční české menu založené na originálních receptech naších babiček, servírované ve středě každého stolu. Tyto vytvoří dokonalou atmosféru zahradní párty a každý z hostů může vyzkoušet každý z druhů nabízeného masa.

Jako součást programu můžete taky vidět rozlévání vína za pomoci koštýře
.
Děti jsou pro nás důležité. Naším nejmladším hostům nenabízíme jen speciální dětské menu ale i dárky pro každé z nich. V případě, že mají narozeniny, připravíme pro ně zmrzlinu anebo koláč. A to i v případě, že u nás hosté oslavují výročí. Našim oslavencům osobně poblahopřejeme z pódia a necháme jim zahrát a zazpívat píseň.

Na konci naší show, skupina zazpívá a zahraje spolu s našimi hosty národní písničky krajin, ze kterých pochází.

Transfer: Po skončení show Vás zavezeme nazpět do vašeho hotelu.