MENU

Bude Vám servírovaná 4-chodová večeře. Menu jsou založená na starých českých originálních receptech naších babiček. Jídlo je doprovázeno neomezenými nápoji (pivo, bílé/červené víno, nealkoholické nápoje, voda). Vaše večeře je podávaná do středu stolu anebo na požádání našich skupin může být servírovaná také jako bufet, vytvářející atmosféru zahradní párty.

Přípitek- jako přípitek podáváme medovinu (obsahuje alkohol) anebo nealkoholický nápoj. Medovina má mnoho názvů: tekuté zlato, tradiční slovanský nápoj, přírodní produkt, elixír síly a mladosti, nápoj Bohů, ambrózie. Byla vysoce ceněná už od dob starověku, kde byla podávaná zejména králům a aristokratům. To je důvod, proč je medovina skvělým dárkem pro vaše blízké. Medovina je jedním z nejstarších alkoholických nápojů, jaké lidstvo zná. Medovina je alkoholické osvěžení, které vzniká luhováním medu s vodou, někdy s různými druhy ovoce, koření, zrna nebo chmelu.

5 standardních menu – připravujeme menu podle Vaších požadavků:
Tradiční menu
Předkrm: lehká domácí tvarohová pomazánka, chléb
Polévka: bramboračka uvařená podle tradičního originálního receptu
Hlavní jídlo: 3 čerstvě upečené druhy masa (uzená vepřová krkovice, kuřecí paličky, vepřový steak), domácí zelný salát, šťouchané brambory s cibulkou, pečené brambory
Rybí menu (pstruh/losos)
Kuřecí menu
Vegetariánský menu
Kachní menu
Neomezené nápoje: stolní voda, nealkoholické nápoje, pivo, červené/bílé víno.

Naši šéfkuchaři Vám připraví menu s jakoukoliv dietou (bezlepková,…) bez finančního příplatku.

Také připravujeme halal, kosher, jain, Indian menu,….